Kompletní servis kriketový pálky
  • Kompletní servis

Kompletní servis připraví pálku na sezónu. Zejména v České Republice, kde je přes léto suché klima, je potřeba udržovat pálku naolejovanou a prodloužit tak její životnost.

Postup:

Nejprve je z pálky odstraněna ochranná fólie, všechny samolepky, chránič špičky a páska, která zasahuje do přední strany či hrany. Poté je celá pálka zbroušena a začištěna. Během 4-10 dní je aplikováno několik vrstev oleje (počet vrstev závisí na tom, jak byla pálka olejována v posledních letech). Po dokončení je na potřebná místa aplikována páska. Podle přání zákazníka je možné přidat i nový grip, ochranou fólii či chránič špičky. Kompletní servis je vhodný jak pro nové tak i starší pálky, které mají jen povrchové praskliny . Opravy pálek a jejich servis jsou vykonávány našimi vyškolenými truhláři, abychom zajistili tu nejlepší péči pro vaši pálku.
Kompletní servis zahrnuje: - odstranění všech nálepek - odstranění ochranné fólie - odstranění chrániče špičky - zbroušení a začistění celé pálky - naolejování celé pálky - aplikace pásek

Možnosti navíc:
- nasazení nového gripu [160Kc]
- aplikace špičky pálky [200Kc]
- aplikace ochranné fólie [300Kc]


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Kompletní servis

  • Výrobce: The Bat Geek
  • Kód výrobku: SERVKOMP
  • Dostupnost: Na skladě
  • 540,00Kč


Dostupné možnosti


Tagy: servis, pálka